• LETTERS CROSSING

• Projekt LETTERS CROSSING w klasach 4-6 !!!

W tym roku nasza szkoła będzie uczestniczyć w ciekawym, międzyszkolnym projekcie.

Uczniowie klas 4-6 będą pisać listy w języku angielskim i będą się nimi wymieniać ze swoimi rówieśnikami ze szkoły podstawowej w Szczecinku. Zapowiada się super zabawa!

START: listopad 2022.

ZAKOŃCZENIE: czerwiec 2023

• W poszukiwaniu Jesieni - klasa I

• 24 października klasa I wybrała się na kolorowy spacer do lasu w poszukiwaniu JESIENI. Informujemy wszystkich, że w lesie, chociaż mgliście,jest pięknie. Dominuje wszędzie kolor złoty,pomarańczowy, żółty, karminowy i różne odcienie brązu. Owoce na krzewach dojrzały i zapraszają do zbiorów. Była to bardzo,bardzo przyjemna wyprawa.

• Dzień nauczyciela 2022/2023

• "Naszym Paniom, Panom życzenia składamy..." 14 października to Dzień Edukacji Narodowej.  Z okazji tego święta młodsi uczniowie przygotowali program artystyczny, starsi zaś, dla wszystkich pracowników szkoły Koło fortuny. Wybrany też został przez uczniów najsympatyczniejszy NAUCZYCIEL.

Tytuł ten otrzymała p. Marta Naworska-Golon. Gratulacje . Wszystkim pracownikom życzymy wszystkiego najlepszego i przede wszystkim dużo satysfakcji z pracy.

• Dzień Chłopaka

• Jak dobrze być chłopakiem, małym, dużym rozrabiakiem. Szczególnie dziś, 30 września kiedy wszyscy CHŁOPCY mają swoje święto i cały świat się do nich śmieje. W naszej szkole , zgodnie z wieloletnią tradycją, Samorząd szkolny zrobił wybory na najsympatyczniejszego chłopaka. W tym roku został nim Leon Dowgielewicz. Gratulacje.

Wszystkim naszym chłopcom zaś, życzymy spełnienia marzeń. :)